• Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Відповідно до вимог ст. 30 Закону України «Про освіту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show...) Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Харківської міської ради Харківської області (ЄДРПОУ ) оприлюднює інформацію за параметрами, які зазначені у законі. У подальшому ця інформація буде уточнюватися та оновлюватися.

Статут закладу освіти

Статут ХЗОШ №2 - за посиланням

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Структура та органи управління закладу освіти

Адміністрація закладу освіти

Директор - Рогова Ірина Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Чергінець Людмила Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Тира Світлана Юріївна

Завідуюча господарством - Малова Діана Сергіївна

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Кадровий склад закладу освіти подано відповідно до форми державної звітності про склад педагогічних працівників 83-РВК

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Робочий навчальний план на 2017/2018 навчальний рік

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Мережа класів станом на 05.09.2017

Мова освітнього процесу

Згідно Статуту ХЗОШ №2 мова навчання - російська.

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Вакантні посади:

1. Практичний психолог - 0,5 ставки

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Кошторис ХЗОШ №2 на 2017 рік

/Files/images/20171222_151030.jpg /Files/images/20171222_151130.jpg

Кошторис ХЗОШ №2 на 2018 рік

/Files/images/scan 1.jpg

/Files/images/scan 2.jpg

Фінансовий звіт про надходження та використання бюджетних коштів, інформація про перелік товарів, робіт та послуг

Посилання на відповідну сторінку сайту Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

Звіт надходження і витрачання коштів добровільної батьківської допомоги на розвиток закладу освіти у 2017 році
Звіт надходження і витрачання коштів добровільної батьківської допомоги на розвиток закладу освіти у 2018 році

Результати моніторингу якості освіти

Результати моніторингу якості освіти готуються до оприлюднення

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Звіт директора ХЗОШ №2 за 2016/2017 навчальний рік

Правила прийому до закладу освіти

Згідно законодавства України прийом до закладу освіти здійснюється без конкурсного відбору за наявності заяви батьків, копії свідоцтва про народження дитини та медичної картки.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Наразі заклад освіти не пристосований для надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами через те, що приміщення побудоване у 1962 році та конструктивно непридатне для навчання таких дітей.

Перелік додаткових освітніх та іншиг послуг, їх вартість, порядок надання та оплати