• Виховна робота

/Files/images/itwtiauzh.jpg

Пріоритетні завдання виховної роботи школи на 2017/2018 навчальний рік

1. Гуманізація виховного процесу, що виражається у створенні умов для всебічного розвитку особистості, формування навичок здорового способу життя, громадянськості, для спонукання її до самоаналізу, самооцінки, саморозвитку, самовиховання на засадах української козацької педагогіки.

2. Підтримка та укріплення шкільних традицій, що сприяють створенню загальношкільного колективу та прикрашають його життя.

3. Удосконалення методичної майстерності класного керівника, спроможного компетентно займатись здійсненням виховної діяльності та ефективно вирішувати питання виховання школярів.

4. Організація навчально-виховного процесу на реалізацію державних, регіональних та міських програм в галузі освіти.

Виховна проблема школи

«Виховання української національної свідомості та самосвідомості, патріотизму, громадянської активності засобами української козацької педагогіки».