• Навчальний рік

СТРУКТУРА 2017/2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.
Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр– з 01 вересня 2017 року по 29 грудня 2017 року.

ІІ семестр– з 15 січня 2018 року по 25 травня 2018 року.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах, навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Державна підсумкова атестація:

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої школи:

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно