• МЕТОДИЧНА РОБОТА

Методична робота

Тема методичної роботи:

"Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників"

Організаційно-методичну роботу з педагогічними працівниками школи у 2017/2018 навчальному році здійснювати за такими пріоритетними напрямками:

- надання методичної, інформаційної, консультативної допомоги кожному педагогові;

- налагодження системи моніторингових досліджень якості рівня навчальних досягнень учнів;

- активізація роботи педагогічних працівників щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання учнів;

- методичне забезпечення переходу навчально-виховного процесу в 3-х класах за новими програмами в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти;

- методичне забезпечення переходу навчально-виховного процесу в 6-х класах за новими програмами в умовах упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти;

- дидактичне забезпечення якісного викладання навчальних предметів;

- покращення організаційно-методичної роботи з обдарованими дітьми, розширення роботи із залучення учнів до участі у предметних конкурсах, турнірах, олімпіадах;

- спрямування роботи вчителів 10-х і 11-х класів на якісну підготовку учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

- створення організаційних, методичних, інформаційних умов для безперервного фахового вдосконалення кваліфікацій кожного педагогічного працівника школи;

- вивчення, узагальнення, поширення та впровадження ефективного педагогічного досвіду у педагогічну роботу вчителів школи, активізація діяльності вчителів у професійних конкурсах.

Згідно з принципами й положеннями нормативних і директивних документів про освіту, рекомендаціями районного методичного кабінету, методична робота в школі в минулому навчальному році була спрямована на розвиток творчої особистості вчителя, учня. Головні зусилля було зосереджено на надання реальної, дійової допомоги педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, такого морально-психологічного клімату, який сприяв би пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій. Це сприятиме оптимізації навчального процесу в школі.

Рівень педагогічної майстерності протягом минулого року зріс. У цьому відіграла певну роль система методичної роботи, сконцентрованої навколо науково-методичної проблеми: "Формування життєвої компетентності особистості шляхом використання інформаційних технологій."

Керівники предметних методичних об'єднань

Гущина Н.І., вчитель англійської мови, – керівник методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

Незамай Т.І., вчитель фізичної культури, – керівник методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.

Ковальчук О.М., вчитель російської мови та літератури, – керівник методичного об’єднання класних керівників.

Гаврилова Ю.В., вчителя початкових класів, – керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД.

Програмно-методичне забезпечення викладання навчальних предметів

Корисна інформація та посилання
Сайт "Інтернет для освіти"

Освіта в Україні