/Files/images/Учням.jpg

/Files/images/image2.png

Важливо!!!

Департаментом реєстрації Харківської міської ради був введений унікальний онлайн сервіс для отримання послуг в реальному часі. Зокрема, інформація про реєстрацію місця проживання, інформація про зареєстровані у приміщенні осіб (довідка про склад сім'ї), замовлення технічного паспорта КП «БТІ» вже доступні на Порталі електронних сервісів міста Харкова e-kharkiv.org.
Алгоритм отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання та довідки про склад сім'ї через веб-сайт "Портал електронних сервісів міста Харкова

Шановні батьки, виховуйте дітей так, щоб в один чудовий день почути:

Дякую вам за те, що давали мені чесні відповіді на важкі запитання.

Дякую вам за те, що ви завжди з розумінням відносились до мого бажання бути незалежним і давали мені свободу.

Дякую вам за те, що ви дозволяли мені робити помилки.

Дякую вам за те, що ви завжди так доброзичливо відносились до моїх друзів.

Дякую вам за те, що ви ніколи не нагадували мені про мої помилки.

Дякую вам за те, що ви пробачали мої грубі та образливі слова і зауваження.

Дякую вам за те, що намагалися давати мені більше безумовної батьківської любові, ніж грошей.

Дякую вам за те, що ви навчили мене поважати авторитет інших людей, цінувати відвертість.

Дякую вам за те, що ви виступали проти моїх хибних та неприємних вчинків, ніколи не погоджуючись з ними.

/Files/images/дитина.png/Files/images/image2.png

Просимо ознайомитися:

Про права та обов'язки батьків або осіб, які їх замінюють, що задекларовані у ст.29 Закону України "Про загальну середню освіту"

Про захист дітей та молоді від негативних інформаційних впливів

Що таке ідентифікаційний номер...

Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає.
Я. Корчак

Підростаючій людині важливо навчитися відрізняти погане від хорошого, розуміти дійсні цінності. Слід пам’ятати, сама дитина не відчує всієї повноти спілкування із книгою, якщо поряд не буде дорослих наставників. Жоден комп’ютер не в змозі замінити любов і тепло батьків, що читають своїм малюкам.
Нерідко доводиться чути нарікання на те, що син або дочка не хоче читати. Дійсно, у наш час у друкарських видань існує немало конкурентів - телебачення, комп’ютер, відео. Але книга, як і раніше, необхідна, бо вона відкриває дитині світ, учить співчувати, радіти разом, а завдання дорослих – виховати та зміцнити в незрілій душі цю дорогоцінну здатність.
Культура спілкування з літературою закладається в сім’ї. Коли малюк часто бачить батьків із книгами, чує, як вони обмінюються враженнями про прочитане, радіють покупці цікавого видання, любов до друкарського слова виявляється у нього як природна необхідність.
Тому необхідно:
- починати читати вголос дитині з раннього віку;
- дарувати дитині книги;
- залишати друкарські видання скрізь, де малюк може їх побачити;
- читати один одному по черзі;
- визначити, які книжкові персонажі подобаються або не подобаються і чому;
- дозволяти синові або дочці самому вибирати книги в магазині або бібліотеці;
- не примушувати читати проти волі, краще запропонувати пограти в настільні ігри, пов’язані з читанням;
- збирати домашню дитячу бібліотеку;
- після перегляду художнього або мультиплікаційного фільму запропонувати прочитати книгу, казку, яку було покладено в основу;
- обов’язково слухати, як малюк читає сам, він повинен відчувати інтерес старших;
- читати дитині перед сном.

ПОСІБНИК З Інтернет-БЕЗПЕКИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Батьки мають перебувати у близькому контакті з дітьми під час дослідження ними Інтернет-ресурсів.Бібліотекам, школам, клубам слід навчати дітей безпечному користування Інтернет.Дорослим не слід надавати приватну інформацію про дітей (фотографії, адреси, номер школи і класу) на сімейних або шкільних сайтах.Дітей і підлітків слід навчати нести відповідальність за свою поведінку у мережі.Немає нічого дивного, якщо діти знають про Інтернет більше за батьків. Попросіть їх навчити вас деяких речей у користуванні Інтернет; поговоріть з ними про те, що гарного і що поганого є у мережі.Батькам треба навчитися не проявляти надмірної реакції, якщо вони побачать, що дитина переглядає небажані матеріали або порушує правила. Не сваріть і не наказуйте дитину, якщо вона розповіла Вам про неприємну зустріч в Інтернет. Вашою найкращою стратегією буде попрацювати разом, таким чином ви обидва зможете зрозуміти що трапилося, і як зробити, щоб це більше не повторювалося.Досвід, набутий дітьми в Інтернет, може бути корисний для них у подальшому житті. Уміння зробити гарний вибір в Інтернет може навчити дітей критично ставитися до проблем, з якими їм доведеться зустрітися у подальшому житті.Оскільки діти часто є більш "продвинутими" користувачами, ніж дорослі, для них не є складністю зареєструватися у он-лайнових іграх або у "чатах". Вони не розуміють наслідків відкриття персональної інформації чужинцям. Як правило, дітям не слід надавати персональну інформацію незнайомцям без дозволу батьків. Ця інформація включає ім'я, адресу електронної пошти, поштову адресу, фотографію, номер школи і класу і таке інше. Розкажіть дітям про небезпеки, до яких призводить надання персональної інформації, і роздрукуйте для них головні правила он-лайнової подорожі мережею.

/Files/images/логотип.jpg