• ОГОЛОШЕННЯ

Увага!

21 квітня 2018 року у нашій школі відбудеться афілійована (не)конференція miniEdCampKharkiv

Тема (не)конференції "Школа та батьки: співпрацювати неможна протистояти. Як підготувати дітей до життєвих викликів". Взяти участь можна за попередньою реєстрацією за посиланням.

Запрошуємо вчителів та батьків до діалогу!

Акція "Олені Святого Миколая. Свято на рубежі з війною"

/Files/images/Олені Св. Миколая.jpg

Вже другий рік поспіль наша школа долучається до акції "Олені Святого Миколая. Свято на рубежі з війною", яку проводить ГО Українські рубежі. Що це за акція? Її мета - зібрати адресні подарунки для дітей з прифронтової території. Діти пишуть листи Святому Миколаю та діду Морозу і цекають здійснення мрій. Минулого року Олені завдяки помічникам з різних країн (у тому числі і завдяки учням та батькам нашої школи) здійснили мрії більш, ніж 1100 дітлахів. Цього року листів з побажаннями буде більше.

Тож закликаємо всіх, хто бажає подарувати радість дітям, що опинились у важкій ситуації, долучитися до акції.

Більше про "Оленів Святого Миколая" можна дізнатися за посиланням.

Тут можна переглянути таблицю дитячих мрій. Кожен може обрати, яку саме мрію здійснити. В такому випадку, приносячи подарунок, необхідно назвати ім'я та прізвище дитини та населений пункт, у якому вона проживає.