• Про прийом до 1-го класу у 2018/2019 навчальному році

Наказ адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району на 2018/2019 навчальний рік"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Лист-роз`яснення Міністерства освіти і науки України "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Наказ Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенiв № 2 Харківської міської ради Харківської області від 10.05.2018 № 115 "Про визначення дати початку прийому заяв до закладу освіти"