ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти ( код нашого закладу 11681), створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
Школа має доступ до перегляду та обробки заяв.
Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА або Інструкції для батьків з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти"

ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДО 1-Х КЛАСІВ

Зразок заяви для зарахування до закладу освіти:

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

1.Конституція України

2.Конвенція про права дитини

3. Закон України "Про освіту"

4. Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н.р.?

Прийом документів для вступу дитини в перший клас розпочинається з 03 квітня 2024 року і буде здійснюватися за графіком, розміщеним на сайті та інформаційному стенді школи.

Графік прийому документів:

Понеділок 09.00 - 17.00

Четвер 09:00 – 14:00

Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н.р.?

Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу —31 травня.

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

- заяву про зарахування,

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки заформою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

-«Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

-місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально

-які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі

-які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ№ 806 від 19.09.2018).Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

Територія обслуговування, закріплена за ХЗОШ № 2

/Files/images/24-25/Снимок экрана 2024-02-18 210011.png