• Наші новини

У школі проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору

Відкрийтесь, небеса!
Зійдіть на землю
Всі українські села, присілки та хутори,
Повстаньте всі, кому сказали: вмри!
Засяйте над планетою, невинні душі!
Зійдіть на води й суші
Збудуйте пам’яті невигасний собор!
Це двадцять другий рік.
Це тридцять третій рік.
Це сорок шостий рік.
Голодомор. Голодомор. Голодомор…
З 17 по 21 листопада в ХЗОШ № 2 відбулись заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, проведені уроки пам’яті, тематичні бесіди, переглянуто документальні фільми про голодомор.
20 листопада проведено загальношкільний “Урок-реквієм” на тему: “Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає”, на якому увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.
В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

Вчитель історії розповіла про «закон п’яти колосків». Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози.

/Files/images/IMG_20141120_092614.jpg /Files/images/IMG_20141120_123055.jpg