День вчителя.

2013-10-04

/Files/images/CIMG4501.JPG

Осінній день. На вулиці пожовкле листя радує око золотими переливами . Саме в цей день в нашій школі відбулася святкова програма , присвячена Дню вчителя.

Учні нашої школи постаралися , щоб цей день для наших педагогів був святковим і незабутнім. Весела музика , кулі, квіти , дружні і щирі вітання учнів - все це для них, для наших улюблених вчителів . Вчителі , відкривши шкільну двері , відразу поринали у святкову атмосферу.

04.10.2013 в актовій залі відбувся концерт учнів 1- 11-х класів для вчителів та гостей школи . Свято почалося з віршів і поздоровлень на адресу наших чудових педагогів. Жоден клас не залишився осторонь , кожен підготував свій виступ на відмінно. Учні співали , танцювали , читали вірші , показували сценки , чим порадували не тільки вчителів , а й своїх батьків. Пісня про сучасний першокласника змусила посміхатися весь зал , а від танцю Топорковаої К. , учениці 7- А класу , у всіх перехопило подих. Всі пісні , вірші та слова подяки були присвячені нашим улюбленим і дорогим вчителям. Всі учні нашої школи цього дня хотіли подарувати нашим шановним вчителям частинку свого серця на знак подяки за їх безмежну любов , вкладену в своїх учнів.

Вітаємо вчителів з ​​їх святом , бажаємо щастя , здоров'я, любові та сімейного благополуччя .

/Files/images/CIMG4533.JPG/Files/images/CIMG4490.JPG