Волонтерський рух

Волонтерство — це спосіб підтримки та надання допомоги іншим членам спільноти, незалежно від релігійних, етнічних, вікових, політичних чи географічних ознак. Волонтерська діяльність - це взаємодія заради спільного вирішення проблем, які стосуються цілого світу чи окремої людини. Це створює можливості для навчання та розвитку, отримання безцінного досвіду і внутрішньої гармонії впродовж життя.

Шкільна газета, присвячена МІжнародному дню волонтерів

Участь у Всеукраїнській акції "Відповідальність починається з мене"

Президент учнівського самоврядування Каліберда Кристина брала активну участь у соціальній загальноміській акції "Ялинка бажань", проведеної разом із супермаркетами "Сільпо" у рамках Всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене".

Всі зібрані під час акції подарунки будуть передані дітям у дитячих будинках та інтернатних закладах, сім'ям тимчасових переселенців із зони АТО.

Також Кристина взяла активну участь у загальноміських новорічних заходах щодо супроводу дітей під час вiдвiдування новорiчних атракцiонiв та розваг на Майдані Свободи, які відбулися у м.Харковi з 26 грудня по 18 січня.

За свою діяльність Кристина була нагороджена грамотою Харківської обласної молодіжної громадської організації "Харківський центр волонтерів".

/Files/images/грамота Кристины.jpg

Виготовлення маскувальної сітки

Після візиту до волонтерської групи "Ставай поруч" учні нашої школи почали плести маскувальну сітку. Наразі її виготовлення добігає завершення. Залишилось зовсім трохи, щоб передати її бійцям у зону АТО.

/Files/images/DSCN5641.JPG

Волонтерська діяльність президента учнівського самоврядування

Каліберда Кристина, президент учнівського самоврядування, продовжує свою волонтерську діяльність. Разом з іншим волонтерами вона відвідала Харківську благодійну організацію батьків дітей із хромосомними особливостями та лікарів-генетиків "Діти сонця". Волонтери разом з дітками робили картини із кольрових круп, а найголовніше - спілкувались, дарували тепло та увагу.

/Files/images/коллаж.jpg

Сітка є!

Учні нашої школи завершили плетіння маскувальної сітки. 3 березня 2016 року її було передано волонтерам організації "Ставай поручь". Ми сподіваємось, що найближчим часом наш подарунок буде передано на передову бійцям у зоні АТО, і що ця сітка допоможе зберегти життя нашім захисникам.

/Files/images/Копия сетка.jpg

Благодійний марафон до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна