Ми ради вітати Вас на сторінці учнівського самоврядування ХЗОШ №2 "Нова генерація"!

/Files/images/luck.jpg

/Files/images/20200924_111346.jpg

Команда учнівського самоврядування "Нова генерація" запрошує кожного учня до співпраці в таких секторах:

• 1- й сектор: Адміністративний (здійснення контролю за дисципліною, зовнішнім виглядом учнів, дотриманням шкільного режиму, станом класних кімнат, створення рейтингу класів)

• 2-й сектор: Сектор психологічної адаптації або сектор довіри (організація шкільної «Пошти довіри», психологічної підтримки у співпраці з шкільним психологом. Організації акцій, флешмобів, спрямованих на культивування здорового способу життя та пропаганду моральних цінностей у суспільстві).

• 3 -й сектор: Творчий сектор (допомога в організації та проведенні свят, конкурсів, фестивалів тощо. Формування проектів, спрямованих на пошук талантів та надання можливості їх реалізації. Формування робочої команди учнівського самоврядування).

• 4-ий сектор: Пресцентр. Фотографи, відеооператори, журналісти, художники-оформлювачі, веб - дізайнери (підготовка фотоматеріалів, відеоматеріалів, написання статей і випуск шкільного щомісячника, підготовка фото- , відеоматеріалів для шкільного сайту, проведення шкільних конференцій, організація кінолекторію)

• 5-ий сектор: Спортивний (підготовка, організація, допомога у проведенні змагань, спортивних свят, рухливих перерв)

Всі, хто бажає зробити життя нашої школи цікавішим, яскравішим можуть звертатися до президента учнівського самоврядування.