Творча майстерня.

Творча робота вихованців гуртка «Флористика та дизайн» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Харківської міської ради Харківської області «Замок моєї мрії». Робота виготовлена з папіру та шкаралупи яйця. Розмір картини 90 см Х 75 см.
Створення картини сприяло розвитку творчого мислення та уяви учнів.

Роботу виконали вихованці гуртка "Флористика та дизайн"

Керівник: Бурейко А.В.

/Files/images/robota.jpg

У нашій рубриці ми представляємо творчі роботи вчителів, які між уроками і перевірками зошитів встигають створити літературні шедеври.

Театр "Пурпуровий блюз"

Добре, коли у школі є творчі діти та творчі вчителі! У навчальному закладі є свій театр - "Пурпуровий блез", в якому учні під чуйним керівництвом вчителя хімії Блудова Євгена Дмитрійовича мають змогу реалізувати свої акторські таланти.

/Files/images/ЖЖЖЖ.jpg

/Files/photogallery/8555/IMG_20140319_135403.jpg Творча робота вихованців гуртка «Флористика та дизайн»

У VII районному фестивалі-конкурсу дитячої творчості "Місто майстрів - 2014" Картина "Соняшники" зайняла І та ІІ місце (керівник Бурейко А.В.)