• Проект "Мій світ без дискримінації"

Аналіз анкетування учнів, педагогічних працівників та батьків "Чи знаєш ти, що таке дискримінація?"

/Files/images/18425123_297916840663768_7418967031540571569_n.png

З 3 травня по 20 вересня 2017 року триває фестиваль творчих робіт "Мій світ без дискримінаці".

У фестивалі можуть брати участь учні 8-11-х класів, батьки та вчителі. Номінації та умови участі у фестивалі можна знайти на сайті проекту на сторінці "Фестиваль".

Розпочалась робота учнів 8-10-х класів, учителів та батьків у Всеукраїнському проекті "Мій світ без дискримінації".

Проектом передбачається анкетування учасників, організація вебінарів, проведення в навчальних закладах тижня “Ні дискримінації” та фестивалю творчих робіт «Мій світ без дискримінації». Учасники будуть забезпечені інформаційними матеріалами з тематики проекту. Всі матеріали розміщено на сайті проекту.

Кінцевим результатом проекту має стати підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та батьків щодо дискримінації та її уникнення під час навчально-виховного процесу.

Проект реалізує ГО “Академія інноваціного розвитку освіти” за інформаційної підтримки ГО «Центр Соціальна Дія»/Проект «Без Кордонів», Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Офіса Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міжнародного Фонду «Відродження».

Запрошуємо всіх, кого цікавить дане питання, вивчати матеріали,які стосуються проблеми дискримінації, брати участь в опитування (посилання на опитування будуть надаватися на цій сторінці) у вебінарах з фахівцями та у фестивалі творчих робіт.

Зробимо наш світ кращим!