21.12.2016 Участь в акції "Олені Святого Миколая"

Напередодні Новорічних свят волонтери Адаптаційно-культурного центру "АКЦентр" проводять акцію "Олені Святого Миколая. Свято на рубежі з війною". Учні нашого навчального закладу Ключников Олексій (5-А клас), Венедіктов Кирило (6-А клас), Алієва Діана, Писаренко Раїса, Третьяков Богдан, Кривонос Олексій, Красний Руслан, Рекало Дар`я (7-А клас), Осадчий Денис, Чубенко Андрій (8-А клас), Дубівка Ксенія (9-А клас), Гасанов Тельман, Фан Тхе Вінь, Діман Максим (10-А клас), Овчиннікова Юлія, Платановська Олександра (11-А клас) принесли подарунки для дітей, які мешкають у прифронтовій зоні. В акції також взяли участь три педагоги навчального закладу. А довезти цю купу подарунків до волонтерів допомогли батьки учениці 1-А класу Компанієць Дарини.