Історія організації учнівського самоврядування ХЗОШ №2 "Нова генерація"

Ідея створення учнівського самоврядування виникла 2008 року. Спочатку ця дитяча організація походила на парламентську республіку, де центром керування була Шкільна рада.

/Files/images/АС3.jpg

На момент створення основною задачею органу учнівського самоврядування був контроль за дотриманням дисципліни у школі, організація дозвілля.

З 2009 року учнівське самоврядування починає випуск шкільної газети «School Life». Першим куратором учнівського самоврядування стає заступник директора з навчально-виховної роботи Іванова Алла Дмитрівна.

З 2011 року орган учнівського самоврядування здійснює перехід на президентсько-парламентську форму правління. На чолі організації стає президент та його команда.

Першим президентом у 2011/2012 навчальному році стає Нємат Абдуллаев, багаторазовий чемпіон.
/Files/images/немат.jpg

Він здіснює співробітництво з педагогічним колективом та адміністрацією та бере активну участь у творчому житті школи.
/Files/images/немат2.jpg

У 2012/2013 навчальному році президентом учнівського самоврядування було обрано Оксану Бородіну.

Вона більше уваги приділяла шефству учнів старшої школи над учнями молодшої: організовувала виховні заходи для малечі, сама брала активну участь в них.
/Files/images/оксана.jpg

У 2013/2014 році президентом стає 9-класник, чого раніше в історії школи не було. Володимир Борисенко у перші місяці своєї діяльності на цій посаді установлює чітку структуру організації. Він поділяє її на сектори: адміністративний, творчій, прес-центр, психологічної адаптації. У програмі учнівського самоврядування пріоритетною є тема відродження духовності школярів та їх психологічна адаптація у довколішньому середовищі. Вже за 2 перші місяці роботи Володимир отримує грамому за співробітництво з міською владою.

У 2014 році змінюється куратор організації. З учнями починає спіробітництво педагог-організатор Гаврашенко Маргарита Валеріївна.

/Files/images/Соболева.jpg

У 2014/2015 навчальному році президентом стає учень 9 класу Старцев Павло. Під час його президентства більше уваги приділяється спортивній роботі у закладі. Учнівське самоврядування починає брати активну участь а районній Школі лідерів та засіданнях дебатного клубу. Ще одним важливим напрямком стає волонтерський рух на підтримку бійців у зоні АТО. /Files/images/армрестлінг.JPG

У 2015/2016 та 2016/2017 навчальних роках перемогу на президентських виборах отримує учениця 10 (11) класу Каліберда Кристина. Вона більше уваги приділяє волонтерському руху, бере активну участь у роботі районної Школи лідерів та міської Школі мера. Активно починає працювати шкільний прес-центр, який створює власний прект: сайт "Знайомтесь: Харків!". З 2015 року у творчому секторі виділяється спортивний сектор з метою активізації спортивно-масової роботи у закладі.

/Files/images/Кристина).jpg

2017/2018 навчальний рік. Президентом учнівського самоврядування обрано Камінську Карину, ученицю 10-А класу.

/Files/images/Карина 1.jpg