ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ"

Адміністративний сектор

Здійснює контроль за дотриманням дисципліни, зовнішнім виглядом учнів, станом класних кімнат. Складає рейтинг класів.
/Files/images/АС.jpg

Творчій сектор

Сприяє підготовці та проведенню шкільних заходів, підвищенню духовного та культурного рівня учнів, здійснює пошук талантів та допомагає їх розкриттю. Спортивний сектор допомагає у підготовці та проведенні спортивних змагань, свят, проводить рухливі перерви дя молодшіх учнів.
/Files/images/OQmlHIssS0g.jpg

Відроджує національні традиції.
/Files/images/DSC_0386.jpg

Прес-центр

Здійснює випуск шкільної газети «School life». Готує фото та відео репортажі із загальношкільних заходів.

/Files/images/тітулка лютий.jpg

Сектор психологічної адаптації

Здійснює допомогу практичному психологу у проведенні тестувань, надає моральну підтримку учням, які її потребують, проводить флешмоби та різні акції для підтримки психологічного комфорту в навчальному закладі. Керує волонтерським рухом в школі.

/Files/images/тренинг 11 класс.jpg