Рекомендації щодо пошуку інформації в Інтернеті:

1. Перед початком пошуку чітко визнач, з якої теми хочеш знайти інформацію, запиши цю тему на аркуші та поклади перед собою – це допоможе не перейти на якійсь інший ресурс мережі.

2. Щоб знайти потрібну інформацію на різних сайтах ти повинен:- підібрати ключові слова або сполучення слів, що найбільше підходять до обраної теми;- скласти список сайтів, пошукових систем і каталогів за темою;- відібрати інформацію за темою;- користувачу, який визначився з інформацією в Інтернеті, доцільно також знайти інші джерела, що можуть змістовно збагатити матеріал: друковані джерела, відео або аудіодокументи.

3. У процесі роботи потрібна концентрація уваги саме на обраній темі, оскільки обов’язково будуть зустрічатися або “випливати” зайві цікаві посилання. Якщо реагувати на всі джерела, то можна “заблукати” в мережі.
Важливо також звернути увагу користувачів на те, що не вся інформація знайдена на сайтах мережі може бути об’єктивною чи достовірною. Тому необхідно критично оцінити зміст відібраної інформації за допомогою двох-трьох альтернативних джерел, у т.ч. довідкової, науково-популярної, художньої літератури, журнальних публікацій.

/Files/images/логотип.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 103